Shitet Furra dhe Plloqa Whirlpool

90 EUR

Shitet nga: diar 09 Gush 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Whirlpool
shitet furra edhe plloqa nga po e njejta markë Whirlpool punojn super
furra : 90 euro
plloqa 70 euro
nese blihendyjat se bashku qimim me i volitshem
viber +38344910403
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione