Shporet i Rrymes

250 EUR

Shitet nga: A Z 19 Pri 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Prodhuesi
Whirlpool
Shitet Shporeti i Rrymes i kombinuar me rringlla te kombinuara 2 elektrike dhe 2 me plin pllaka me brend BEKO.

Furra ka brend IKEA dhe ka kualitet te lart dhe te ruajtura!

Boca e plinit FALAS dhe aspiratori FALAS

Per me shume informata me kontaktoni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione