Shitet shporet dhe pllake elektrike

120 EUR

Shitet nga: Shporet dhe pllake elektrike 09 Maj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
Prodhuesi
Whirlpool
Shitet shporet dhe pllake elektrike, i perdorur , montuese, ne gjendje te rregullt.
Cmimi 120euro
Nr.kontaktues 045264225
Shporet dhe pllake elektrike
045264225
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione