shes 2 Lavatriqe me defekte Gorenje dhe Bauknecht

15 EUR

20 EUR

Shitet nga: BigBeng 10 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Gorenje
shite 2 Lavatriqe me defekte te vogla Gorenje vetem ujin nuk e nxen edhe llagerat kersasin ndersa Bauknecht Marke Gjermani vetem pllaka nuk i funksionon te 2at i jep me qmim ye volishem 15€ per cope ndersa kush ti merr 2 copa 20€ komplet qmimet jane fikse pa transport gjindem ne Gjilan per me shum kontakto tel ose Viber +38344748332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione