Shes lavatriqen

100 EUR

11 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Shpetim 29 Korr 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 11 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Mitrovicë
Prodhimet
Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Model Tjeter
Osht shum pak e.perdorur per ma shum na kontaktoni tel viber njejti nr flm
Shpetim
049895331
Leaflet
Në fillim