BLEJM LAVATRIQE nga 10 deri 50euro 044 481 885

Shitet nga: servisi goreneje Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Model Tjeter
blejm lavatriqe gorenje beko telefunken dhe disa lloje tjera si dhe bajm servisimin e tyre poashtu posedojm pjes rezerv per shum lloje si dhe kemi gjama per shum lloje te shporetave elektrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim