motor per lavatriqe gorenje

25 EUR

Shitet nga: luli 15 Maj 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Gorenje
motori ne gjendje te rregullt
per gorenje 543 dhe tjera modele
Leaflet
Në fillim