Shes Maqinen per larjen e teshave

0 EUR

Shitet nga: Ferizaj 05 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
WA
Shes Maqinen per larjen e teshave Gorenje shum pak e perdorur punon shum mire, esht e ruajtur dhe pastron shum mire. pres bleres serioz boj edhe ndrrim me cka tem konvenon. Cmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione