Publikuar: Pri 26 2021 01:31

2 en larse dhe 1 shport elektrik

EUR

Publikuar: Pri 26 01:31
Shikime: 42
Shiten 2 en larese montuse dhe nje shporet elektrik te firmes siemens bosch dhe voss jepen me garancion 3 muj dhe qmim shum i volitshum
Per me shum kontaktoni ne kete nr : +38344249369
Dhe 048123409
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
42
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344249369

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione