Lavatriçe (rrobalarese) gorenje 5 vite garancion

250 EUR

Shitet nga: Agron 16 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kaçanik
Prodhuesi
Gorenje
Shitet rrobalaresja gorenje SensoCare 6,5 kg me vite 5 garancion. Makina eshte perdorur shume pak (2 muaj) dhe nuk ka asnje defekt.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione