Publikuar: Sht 09 2021 06:59

Shiten 2 lavatriqe, 1 bojler dhe 1 shporet elektrik

EUR

Publikuar: Sht 09 06:59
Shikime: 38
2 makina larse (lavatriqe), (1 gjermane 90 euro, 1 sllovene 70 Euro)

1 shporet elektrik me 4 pllaka = 60 Euro

1 bojler 100L, edhe per nxemje qendrore edhe per banjo = 70 EuroTransport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
38
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044486166

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione