Publikuar: Dhj 18 2021 03:20

Frigorifer - lavatriqe - shporet i rrymes

EUR

Publikuar: Dhj 18 03:20
Shikime: 104
Frigoriferi prodhim i firmes Gorenje -80€
Lavatriqja prodhim i firmes Miele - 125€
Shporeti i rrymes me furre dhe pllak te xhamit - 90€
Te gjitha ne gjendje te rregullt dhe punojn perfekt, shiten se bashku ose ndaras! Se bashku qmimi me i volitshem
Per me shume kontakt edhe ne viber +38345643627
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
104
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045643627

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione