Publikuar: Korr 03 2021 07:02

Lavatriqe Whirpool

EUR

Publikuar: Korr 03 07:02
Shikime: 18
Modeli : Awse7140
Firma : whirlpool
Kapaciteti : 7kg
Rrotullimet : 1400🌀
Made :🇩🇪
Import : 🇩🇪
Ne gjendje te rregullt dhe funksionale per larjen e rrobave

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
18
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044377306

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione