Publikuar: Qer 24 2022 01:33

Shitet

Publikuar: Qer 24 01:33
Shikime: 7
Shitet lavatrice e rrobave eshte ardhur prej jashtit cmimi 80 euro eshte eperdorur per momentin nuk ka asnji problem mundeni me provu qe ju pelqen e merni dhe shitet shporitei i nxemjes 27 kw eshte i perdorur 3 viti cmimi 800 euro arsyja e shitjes jam interum me mar 35 kw
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
7
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045632551

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione