Kamina 15.5 KW Alfa Plam

Shitet nga: Privat Dje 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: 70 Termo
Shitet kamina Alfa Plam 15.5KW e perdorur vetem dy vite. Kamina eshte per nxehmje qendrore qe lidhet me radiator dhe eshte ne gjendje shume te mire (pa asnje gervishje apo defekti). Shiko fotot. Mbulon ngrohje qendrore ne hapsire deri 150 m2 dhe eshte shume e pershtatshme per shtepi, banes apo zyre. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim