per nxemje qendrore

Shitet nga: boni 22 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: 70 Termo
per nxemje qendrore qe jan me naft apo me qymyr esht e jashtit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim