Shporet i nxemjes

Shitet nga: Ismail frangu 26 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: 90H
Shes shporetin e nxemjes esht ne gjendje te mir punon ne gjendej perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim