Shporet Gjysem Alfa

Shitet nga: HAK 17 Tet 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: Model Tjeter
Shes Shporet Gjysem Alfa i perdorur por ne gjendje te rregull.

GJYSEM ALFA 120 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim