Shesim shporeta alfa për nxemje qendrore

Shitet nga: /\ Sot 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

920 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Alfa Plam
Modeli: Model Tjeter
2 vjet garancion, shporetat janë të rinj.
●Alfa 20kw 920 €, Furra 40cm
●Alfa 27kw 1000 €, Furra 32cm
●Alfa 35kw 1220 €, Furra ... cm
Në çmim përfshihen qyngat dhe transporti.
Porosite tani ---> 046 196 316
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim