Shitje

Shitet nga: Caki 05 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 15 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: LG
Modeli: Model Tjeter
TA pec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim