Kallda (Stufe) me dru edhe pelet 35kw

1 200 EUR

Shitet nga: Gezim 14 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes kallda 35kw me dru dhe pelet ne gjendje te mire
Leaflet
Në fillim