Shes shporet per nxemje

Shitet nga: Altin 07 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Centrometal
Shes shporet per nxemje 23KW centromental vetem 5 jav i perdorun ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim