shporet per nxemje

Shitet nga: ardit 29 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 60 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Centrometal
shitet shporeti i nxehmjes cintrometal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim