Shporet per nxemje qendrore Biobomi 29 kw me pelet

Shitet nga: Haki 16 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Gorenje
Shitet shporeti me pelet Biobomi 29 kw i testuar 4 muaj, punon perfekt, garancion 5 vite nga Gorenje.
Nga 1500 € ne 1200 €
Per info: +38349447818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim