Kallda me pelet

Shitet nga: Avni 17 Tet 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes kallda me pelet dhe dru
Kalldeja eshte i modelit thermoflux
Kapaciteti 35 kw
Shum pak eshte i perdorur
Vetem 6 muaj pun
Garancion ka edhe 1 vit


Viber
WhatsApp +38349843260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim