🌈🌈Shes pompen per nxemje qendrore 🌈🌈🌈

Shitet nga: Rexha Sot 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes pompen per nxemje qendrore Grundfos
1. Pompa Grundfos 3 fazore pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim