🌈shes pompen LIRE per nxemje 3 fazore BIRAL🌈

Shitet nga: Rexha Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes pompen per nxemje Biral 3 faza me 3 shpejtesi
Qmimi me marveshje LIRE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim