Pastrues ajri

Shitet nga: xxxxxxxxx 17 Tet 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes pastrues ajri i perdorur.
+38344219234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim