Shes 2 termo (elind ) 3.5 me qmim 50€ Shitet ncem

50 EUR

Shitet nga: ilir 27 Korr 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes 2 termo (elind ) 3.5 me qmim 50€ Shitet ncemsa termo, është 3.5. - prodhim cilsor dhe shume ne gjendje te mire.. akumulon ..eshte mono faze. Qmimi.. 50. Euro Nr. Tel. +383 44 161 882.
Leaflet
Në fillim