Shes 2 termo (elind ) 3.5 me qmim 50€, ncemsa ter

50 EUR

Shitet nga: ilir 29 Korr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 2 termo (elind ) 3.5 me qmim 50€, ncemsa termo, është 3.5. - prodhim cilsor dhe shume ne gjendje te mire.. akumulon ..eshte mono faze. Qmimi.. 50. Euro Nr. Tel. +377 44 161 882.
Leaflet
Në fillim