Shporet per nxemje i ri 30kw

Shitet nga: /\ Sot 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Senko Made in Kroacia
►Fuqia 30 kw (11 rad)
►Furra: 45cm
►Dera e druve me xham poashtu shifet zjarri
►Garancioni 1 vit
044 447 885
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim