KLIM

Shitet nga: Fatlind 12 Tet 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes klimen eshte ngjendje perfekte edhe ftoh edhe nxeh ka kapacitete te medha eshte prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim