Pelet Nxemje Kalldaj

1 000 EUR

1 600 EUR

Shitet nga: Xhela 13 Dhj 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet kalldaja me pelet 27 kw e markes Burnit gjithqka ne gjendje perfekt vetem ni dimer i perdorur, si dhe depoziten 500 l
800 euro kalldaja
350 depoziti
Leaflet
Në fillim