kamina kalldaja Shporeta stufa Radiator

Shitet nga: Bashkimi 11 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 68 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Kamina nga 6 kw deri ne 35 kw kalldaja nga 25 kw deri ne 300 kw Radiator
materjal geberit gjerman me 50 vite garancijon kamina Jan nga 600 ero e lart ---------------------------------------------- Ngrohje qendrore nxemje qendrore shporet shpored kalda kalldaja stuf stufa radijator rryme elektricist uj kanalizim izolim fasad termo mallter mjeshter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim