Nxemse Infrared

Shitet nga: Timm 11 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shiten te dy nxemset jane ne gjendje te rregullt dhe pothuaj se te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim