Shitet Stuf për nxemje qëndrore me Pejlet 22 'KW"

550 EUR

750 EUR

Shitet nga: Programi Inates 21 Maj 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shitet Stuf për nxemje qëndrore me Pejlet 22 'KW"
Stufa është në gjendje të regullt dhe funksionale është e përdorur me kujdes të shtuar, për informacione Shtes Kontaktoni në numrin e telefonit : +38344976799
Cmimi 970 EURO me mundësi negocimi
Programi Inates
+38344976799
Leaflet
Në fillim