Prity kamin

330 EUR

Shitet nga: Milos 03 Dhj 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtërpcë
Prodhimet
Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Prity
peshë 118 kg
përmasat 53x57x93 cm
pushtet 17+5 kw
oxhak 130 mm
Leaflet
Në fillim