Kalldaja per nxemje qendrore

Shitet nga: Agim 08 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Prity
Shitet kalldaja per nxehje qendrore me qymyr dhe me dru 110kw prodhim grek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim