Klim e fimes Gorenje

Shitet nga: Xxxxxx 17 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Samsung
Shes klimen e firmes Gorenje eshte per nxet dhe ftoft eshte e montuar e shes per arsyje se nuk me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim