Kamin me pelet

Shitet nga: Xhavit Dje 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Smederevo
Kamini eshte prodhim i Gorenjes.
Kamini eshte 12KW, funksionon me ajer ne gjendje te mire dhe sherben per hapesira deri ne 150m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim