Shitet stufa per nxemje

Shitet nga: Besi 17 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Smederevo
Shitet stufa per nxemje qendrore.
Kapaciteti 53KW, eshti e perdorur 6muaj.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim