Elind

Shitet nga: xxxxxxxxx 17 Tet 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Model Tjeter
SHES NXEMSEN ELIND 2 NE GJENDJE SHUM TE MIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim