TERMO

Shitet nga: Nderim Dje 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Dardanë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: CER
Shes Urgjent Termon ne gjendje shum te mir per arsye e kom shti nxemjen qendrore e shes me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim