Kalldaja per nxehje qendrore

Shitet nga: Agim 08 Tet 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: CER
Shitet kallfaja per nxehje qendrore me qymyr dhe me dru 110kw prodhim grek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim