Termo

70 EUR

Shitet nga: Gazi 16 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Termo
Modeli
CER
Shitet termoja ne gjendje shume te mire dhe e ruajtur
Leaflet
Në fillim