TERMO

70 EUR

Shitet nga: Gazi 17 Maj 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Termo
Modeli
CER
Shitet termo CER ne gjendje shume te mire dhe i ruajtur
Leaflet
Në fillim