Termo ne shitje

Shitet nga: Arben Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Magnohrom
Shitet termoja me kapacitet prej 2,5 kW. Eshte e re dhe eshte ne gjendje te rregullte, dy fazore dhe posedon dy termostate: nje per rregullimin e temperatures se termos dhe tjetra per ate te ajrit sipas nevojes.
Fryn dhe nxen teper mire. Mjaft e pershtatshme per dhome ne shtepi apo per çfaredo lokali afarist.
Mos e humbisni kete rast per te pasur nje termo shume te ruajtur dhe shume te lire.

Kontakti: 044 16 96 96 (Viber & WhatsApp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim