termo 2,5 kw 3.5kw4.5MEmontim me transport

Shitet nga: meris Dje 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Magnohrom
termo 3.5 kw monofaz bohet edhe trofaz 86x29 cm
termo 2.5 kw monofaz 64x29 cm
+38344 320357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim