Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW 4.5kW dhe 6kW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Magnohrom service 16 Tet 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Magnohrom

Shesim termo të prodhimit magnohrom MK.
*Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar).
* Posedojmë termo të të gjitha kapaciteteve, si: 2.5kW(kilowat), 3.5kW , 4.5kW dhe 6kW.
* Termot janë të përdorura, kanë garancion 1 muaj .
*Në bazë të kërkesës mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove . PUNOJMË EDHE TË DIELLAVE.
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këte numer 044211890 shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.
Mund të kontaktoni edhe në viber +38344211890.


Tags ; elind , Elinda , Nxemse , nxemje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim