Brener per kalldaja me pelet (ngrohje-shporet

Shitet nga: Bashkim 12 Nën 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR   1 500 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Model Tjeter
Brener Euro coop 10 deri ne 50 kw te ri me 2 vite grancijon per te gjitha kalldajat me garancijon

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim